طراحی-سایت-فروشگاهی-ارزان

ویژگی های یک سایت فروشگاهی ارزان خوب چیست؟

بعد از خواندن این مطلب متوجه خواهید شد که چرا اینستاگرام نمی تواند گزینه خوبی برای ایجاد یک سایت فروشگاهی ارزان باشد. پس در ادامه با من همراه باشید .

چرا باید یک سایت فروشگاهی ارزان داشته باشیم؟

در اولین قدم باید به این بپردازیم که برای چی باید یک سایت و فروشگاه اینترنتی داشته باشیم.
قطعا اگر شما صاحب کسب و کاری به صورت بومی هستید می دانید که با پیشرفت هر روزه تکنولوژی اولین چیزی که به آن نیاز پیدا خواهید کرد یک صفحه رسمی برای کسب و کارتان است. پس در واقعیت شما برای آنکه بتوانید کسب و کار خود را از حالت محلی و بومی خارج کرده و آن را به صورت سراسری در معرض نمایش قرار دهید نیاز به داشتن یک وبسایت دارید.

دلیل استفاده از وبسایت در کنار شبکه های اجتماعی چیست؟

فرض کنید شما صاحب کسب و کاری هستید و قصد دارید در فضای مجازی فعالیت کنید ، پس برای اینکار وارد یکی از پلتفرم های اجتماعی می شوید.
حالا شما با تمام شوق و هیجان چندین سال روی این پلتفرم فعالیت و سرمایه گذاری می کنید.
تصور کنید به دلیل نامشخصی این شبکه اجتماعی برای همیشه از دسترس خارج شود، در واقعیت اتفاقی که افتاده این است که شما سرمایه زندگی خود را از دست داده اید.

تبریک میگم، شما یک ورشکسته اید.

سوال اینجاست که خب پس راه حل چیه؟

شبکه های اجتماعی موقعیت بسیار خوبی است که بتوان کسب و کار خودمان را به بقیه معرفی کنیم اما به عنوان یک مرجع رسمی و مناسب نمیشه به اون اعتماد کرد.
پس اینجاست که به سراغ وبسایت ها میریم، در ادامه خواهم گفت که مزیت ها و معایب هر کدوم چه مواردی است.
سایت-فروشگاهی-ارزان
هر سایتی فروشگاه اینترنتی نیست

مزایا شبکه های اجتماعی

مزایا سایت فروشگاهی ارزان

اگر کمی آینده نگر باشید متوجه خواهید شد که چیزی که آینده کسب و کار و سرمایه گذاری شما رو تامین می کند یک وبسایت فروشگاهی با قابلیت های انحصاری شماست که هم شما رو مطمعن کند و هم پشتوانه ای برای کسب و کار شما باشد تا بتوانید یک فروشنده اینترنتی حرفه ای شوید !

پیشنهاد ما

اگه قصد داری برای کسب و کارت یک سایت فروشگاهی ارزان رو طراحی کنی ما در کنارت هستیم تا تمام اون چیزی که واقعا بهش نیاز داری رو برات فراهم کنیم.

شاید تصور کنی با یک سایت آماده و چند هفته وقت میتونی فروشگاهت رو راه اندازی کنی و فروش داشته باشی، اما در حقیقت اینطوری نیست. ولی ما اینجا هستیم تا در کنار هم دیگه کسب و کارت رو به نقطه فروش برسونیم.

رضا میرزایی - مدیر لوجم
برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد نمایید    طراحی-سایت-فروشگاهی-ارزان