وقتش رسیده

سایت خودتو داشته باشی !

هر کسب و کاری که داری یا تو هر نقطه ای که هستید داشتن یک وبسایت برای شما یک امر ضروریه، پس کار امروز رو به فردا ننداز و همین الان خودتون و کسب وکارتون رو با لوجم به دنیای بزرگ اینترنت متصل کنید.

لوجم حامی کسب و کار های نوپا.

colleague

طراحی سایت

لطفا قبل از ثبت درخواست برای سفارش طراحی سایت موارد زیر را مطالعه فرمایین

در شروع کار طراحان ما نیاز به یک توضیح جامع از کسب و کار شما و هدف از طراحی سایت دارند. ابتدا باید یک لیست از امکاناتی که نیاز های شما و مشتریان سایت را برآورده میکند تهیه کنید. اگر نیاز به امکانات خاصی در سایت دارید باید از همان ابتدا این موضوع را با کارشناسان ما مطرح کنید. حوزه شغلی، سطح دسترسی های مختلف و میزان بودجه از جمله مواردیست که باید در ابتدا مشخص کنید.

پس از تصمیم گیری نهایی در خصوص ویژگی ها و امکانات سایت با توجه به گوناگونی هزینه های طراحی قالب سایت، دامنه و یا سیستم مدیریتی بعد از ۲ الی ۳ هفته قیمت نهایی به شما اعلام شده و بابت امضای قرارداد هماهنگی های لازم انجام میشود.

هزینه طراحی شامل: طراحی سایت، هزینه های سخت افزاری، پیچیدگی های طراحی، مدت زمان حدودی کار و طراحی قالب میشود. که با توجه به طراحی هر سایت متفاوت میباشد.

بعد از تایید طرح اولیه توسط مشتری اولین پرداخت انجام میشود.

در ازای پرداخت هزینه ای مشخص شده پیمانکار و مشتری متعهد میشوند که حق تغییر در source و یا استفاده از source را در هیچ پروژه ای نخواهند داشت.

با توجه به اینکه پروژه شما به صورت پارت به پارت انجام میشود، اضافه کردن موارد و امکانات جدید بعد از پایان هر پارت قابل اجرا میباشد.     
در صورتی که موارد جدید منوط به حذف امکانات قبلی باشد، هزینه هر دو مورد دریافت میشود.

بسته به شرایط مدت پشتیبانی سایت متفاوت میباشد. در صورت تهیه لایسنس انحصاری، لوجم به مدت یک سال به صورت رایگان از سایت یا نرم افراز پشتیبانی خواهد کرد. در غیر این صورت پشتیبانی به مدت شش ماه میباشد. در صورتی که پروژه به طراح دیگری سپرده شود یا بدون هماهنگی با مجموعه ما تغییراتی در source انجام شود لوجم هیچ گونه پشتیبانی انجام نخواهد داد 

شرایط و نحوه کنسلی مطابق با قراردادمشخص میشود. این شرایط شامل کسر ۳۰ درصد از مبلغ کل پروژه بابت پرداخت خسارت به اضافه ی هزینه سخت افزار های خریداری شده میباشد. 

عودت هزینه ۳۰ روز کاری پس از ابهام زدایی و مشخص شدن قیمت نهایی انجام میشود.

ثبت سفارش

لطفا جهت ثبت درخواست مشاوره و سفارش فرم زیر را با دقت کامل نمایید.    همچنین میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید
    تلفن : ۸۸۸۹۶۰۳۶-۰۲۱ | تهران، بلوار مرزداران، خیابان البرز، البرز یکم پلاک ۳۴.۱ (مراجعه با هماهنگی قبلی)